PKO Ubezpieczenia sponsorem tytularnym VIA Dolny Śląsk 2020

MONTAŻ NUMERÓW STARTOWYCH – LUDWIKOWICE 2019
3 września 2019
ZGŁOSZENIA OTWARTE
2 marca 2020
MONTAŻ NUMERÓW STARTOWYCH – LUDWIKOWICE 2019
3 września 2019
ZGŁOSZENIA OTWARTE
2 marca 2020

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o podpisaniu umowy sponsorskiej z PKO Ubezpieczenia, która otwiera nowy rozdział w historii wyścigów kolarskich Via Dolny Śląsk.

To dla nas organizatorów znaczące wyróżnienie, że naszym partnerem jest od dzisiaj towarzystwo ubezpieczeń, które z dużym sukcesem działa na rynku ubezpieczeniowym w Polsce zapewniając ochronę oraz poczucie bezpieczeństwa tak wielu Polakom. Od zawsze wierzyliśmy, że nasze starania o organizację jak najlepszych imprez sportowych pod względem oprawy, zabezpieczenia i atmosfery oraz dobór wyjątkowych lokalizacji, zostaną zauważone nie tylko w gronie pasjonatów kolarstwa, ale i przez instytucje, którym bliska jest idea sportu oraz fenomen sportowej rywalizacji. Tym bardziej cieszymy się, że PKO Ubezpieczenia jako sponsor tytularny będzie aktywnie wspierało organizację tegorocznej edycji 10 wyścigów kolarskich.

W tym roku mamy do zaoferowania 10 dni wyścigowych, w tym jedną jazdę indywidualną na czas pod górę. Rozpoczęcie i zakończenie sezonu w Sobótce, kolebce polskiego kolarstwa przy Alei Sław Kolarskich. Mityczna góra Ślęża oraz czekające nas atrakcje i rywalizacja w duchu fair play sprawią, że bardzo rowerowy Dolny Śląsk będzie z pewnością jeszcze bardziej „usportowiony”.

#PKOUbezpieczenia | #TAKPODROZUJE | #ONKOPLAN | PKO Leasing S.A. |