Uwaga!  Zawodnicy ustawiają się w swoich sektorach startowych o godz. 11.00 ,
w miasteczku sportowym przy SKI ARENA Szrenica (górny parking -korytarz startowy)

Tak ustawieni – zjeżdżają kolumną za swoim pilotem , do miejsca startu ostrego (ok. 7km). 

Za start z  niewłaściwego sektora startowego – naliczana będzie kara 45 min.

A do pierwszej linii zapraszamy , 5 najlepszych w swojej kategorii - z klasyfikacji generalnej:

Dystans PRO

K2

526 PETTERS Klaudia ROMET FACTORY TEAM

786 JANUSZ Izabela TRIATHLON CLUB GM ROADS

1044 SZCZUCKA Róża

1599 GUMIENNIK Małgorzata Gomola Trans Airco

258 GAJDKA Sylwia PTC Alpina Pabianice

K3

1719 MACIEJEWSKA Karolina Huzar Bike Academy

386 MĄDRA-BIELEWICZ Anna ZGRUPKA TEAM

571 ZIMNICKA Małgorzata Huzar Bike Academy

582 ŚPICA Agnieszka Huzar Bike Academy

966 DAWIDOWICZ Ola REAL64-STO

K4

402 POSMYK Mariola DIVERSEY TEAM

144 ORŁOWSKA Katarzyna Rogelli Team

1619 LEGIERSKA-DUTCZAK Joanna RANT TEAM

1098 HOWIS Małgorzata STC Skarżysko Kamienna

266 MINIEWSKA Monika TriActiv Ridley

M2

300 MIELA Damian STREFASPORTU.PL MW INVEST

474 ZIELINSKI Dawid JTC

619 JURKOWLANIEC Mikołaj IMMOTION SPECIALIZED SKODA

195 KUBIK Krzysztof OTR Interkol

320 MATUSZAK Patryk GALIBIER BIKEFUN

M3

556 MŁYNARSKI Łukasz ROMET FACTORY TEAM

658 SZENDERSKI Marcin 10 Opolska Brygada Logistyczna

458 LIS Piotr Bike Serwis SCOTT Team

1575 ZARĘBSKI Jarosław GVT TRZEPAKI

103 CIPIRSKI Rafał PTHU RATON PRZYLESIE

M4

651 BEDNARCZYK Grzegorz DIVERSEY TEAM

343 KREMER Tomasz DIVERSEY TEAM

220 WIATRAK Rafał LKK Wulkan CCC

401 POSMYK Arkadiusz DIVERSEY TEAM

46 JAMIELUCHA Dariusz ZGRUPKA TEAM

M5

601 PAWŁOWSKI Piotr Huzar Bike Academy

647 KOCZAŁA Zbigniew Rowery Turowski Team

777 SIKORA Jerzy TRIATHLON CLUB GM ROADS

19 ROGOZIŃSKI Grzegorz DIVERSEY TEAM

420 FITAŁ Mirosław TRIATHLON CLUB GM ROADS

M6

105 FLORCZAK Bogusław JF DUET Goleniów

1583 ZBIGNIEW Soboń Verge Eska Team

688 KRAWCZYK Zygmunt Polska CCC Środa Śląska

284 WOŁUJEWICZ Czesław POLART NUTRAXX TEAM

1611 CZAPLIŃSKI Jan Polska

M7

332 WEWIÓRSKI Andrzej

613 GUSTOWSKI Franciszek Huzar Bike Academy

789 PFEIFER Zygmunt Polska

1066 CZARTORYSKI Tytus Szerszenie Trzebnica

Dystans FUN

K2

558 GRONOWSKA Anna ManMat Polska

381 MICHAŁEK Joanna TriActiv Ridley

310 KRUCZKOWSKA Czesława

4834 DUSZYŃSKA Ewa  Quest Road

547 MIELCAREK Karolina SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM

K3

485 CZARTORYSKA Cecylia GVT TRZEPAKI

728 KĘPA-LORENOWICZ Katarzyn BRANDOVO

530 JANUSZ Dorota ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

294 GLAZER Renata Agregaty EPS System

365 NACKOWICZ Alicja GLKK VICTORIA

K4

793 JAŚKIEWICZ Anita GRUPA KOLARSKA

81 JOCHER Katarzyna

1523 MADEJ Anna CykloOpole

437 SZMUC Anna

945 ZIĘTEK Małgorzata JTC

K5

544 KUREK Ewa K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEA

86 DOMACHOWSKA GRZYBEK G QUEST ACT

681 PISZCZOROWICZ Sylwia SPORT PROFIT CANNONDALE TEA

1502 OSUCH Katarzyna ALLE JAZDA

1018 MUSIELAK Krystyna KB SUKCES ŻMIGRÓD

M2

335 GROMNICKI Kamil PM RIDER TEAM

1067 JANECZKO Dominik PM RIDER TEAM

851 CHOMIŃSKI Karol BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDN

142 SŁOWIK Mateusz Ostrowska Kawaleria Kolarska

216 SZLACHTA Dawid Ostrowska Kawaleria Kolarska

M3

575 HUZARSKI HUZARCOM.PL Łukasz Huzar Bike Academy

536 TREPKA Łukasz ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

101 KAŹMIERCZAK Igor PM RIDER TEAM

295 SIDORSKI Sławomir Goggle Pro Active Eyewear

306 GLAZER Tomasz Agregaty EPS System

M4

484 ZYGMĄT Jarosław Rower Wrona

611 WRONA Michał Rower Wrona

642 NEUBERT Matthias Huzar Bike Academy FUN 1688.0

552 WIZNER Dariusz SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM

597 TUPIK Andrzej Huzar Bike Academy FUN

M5

506 STELCZYK Bogusław Rower Wrona

609 WRONA Marek Rower Wrona

537 LECHOWSKI Marek Verge Eska Team

505 KRĘŻEL Grzegorz SKU Team

336 KÜHNEL Janusz

M6

705 WRONA Ryszard Rower Wrona

539 ROJEK Kazimierz Verge Eska Team

855 JOWIK Franciszek Delta Cyklo Team Świdnica

127 ŻAK Wiktor GVT

149 TWARDZISZEWSKI Waldemar RED-OX Champion Podgórzyn

M7

417 FAJKOWSKI Grzegorz RYCERZE ROLANDA

1753 TOMASZEWSKI Roman COLNAGO TEAM

1731 TOMASZEWSKI Mieczysław Rower Wrona

1588 SONDEL Alfred Polska

948 ŚLIWIŃSKI Lucjan START BIELSKO BIAŁA