I tak, zapraszamy do przodu , do pierwszej linii swoich sektorów pierwsze 5 z klasyfikacji generalnej Via Dolny Śląsk 2018:

Dystans PRO:

M2 i M3

WÓJCIK Patryk Inmogilany Cycling Team

MATUSZAK Patryk GALIBIER BIKEFUN

MOCEK Przemysław Bike Serwis SCOTT Team

MIELA Damian STREFASPORTU.PL MW INVEST

JURKOWLANIEC Mikołaj IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL

ALICKUN Eduard Sii Cyclin Team

OMIOTEK Damian GATTA BIKE-RS

PASZEK Szczepan Bikestacja.pl/Fitwheels.eu

WIDZYK Bartłomiej 72D WINDSPORT POWERED BY OSHE

HABRAT Maciej 72D WINDSPORT POWERED BY OSHE

SUŁEK Piotr Bike Center Ataksport Świdnica

M4 i M5

PAPIEŻ Przemysław STREFASPORTU.PL MW INVEST

BONECKI Marek KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM

ROGULSKI Maciej Legion Active Jet

BEDNARCZYK Grzegorz POLSKA-DIVERSEY TEAM

SZCZEPANIK Piotr No LIMITED

GRZEJDZIAK Jarosław ATOM Boxmet Dzierżoniów

CHOJNACKI Jarosław ACTIVE JET

FECKO Krzysztof LEFERO

BONDARYK Robert Opon Max

PAWŁOWSKI Piotr Huzar Bike Academy

NIEWIADOMY Stanisław Polska

M6 i M7

ZIĘTKOWSKI Leszek Broń Radom

MICHALAK Lechosław Polska

FLORCZAK Bogusław JF DUET Goleniów

SORBIAN Marek Team HUROM MASTERS

KRAWCZYK Zygmunt Polska CCC Środa Śląska

K2-K5

JANUSZ Izabela TRIATHLON CLUB GM ROADS

BLOK Izabela 72d windsport team

GAJDKA Sylwia PTC Alpina Pabianice

PETTERS Klaudia ROMET FACTORY TEAM

PISAREK Ewelina TRIWAWA

POLAKOWSKA Katarzyna PENTEL RYSTOR TEAM

MACIEJEWSKA Karolina Huzar Bike Academy

JUSZKIEWICZ Żaneta Bike Atelier Team

ŚPICA Agnieszka Huzar Bike Academy

SUCHA Małgorzata Ebicom PM Bike Racing Team

ORŁOWSKA Katarzyna Rogelli Team

POSMYK Mariola DIVERSEY TEAM

RATAJCZYK Marzena PTC Alpina Pabianice

TKOCZ Anna Polska

Dystans FUN

M2 i M3

GROMNICKI Kamil PM RIDER TEAM

JANECZKO Dominik PM RIDER TEAM

CHOMIŃSKI Karol Polska

GAŁEK Damian adam DIVERSEY TEAM

SŁOWIK Mateusz Ostrowska Kawaleria Kolarska

MARTYNÓW Paweł RANT-TEAM ZIELONA GÓRA

GUCWA Zbigniew GVT TRZEPAKI

PREKIEL Bartosz PM RIDER TEAM

TREPKA Łukasz ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

KAŹMIERCZAK Igor PM RIDER TEAM

M4 i M5

ZYGMĄT Jarosław Rower Wrona

HARKAWY Tomasz ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

MIAZGA Michał ZWIFT.PL

MATKOWSKI Marcin Road-Racing.pl

SIDOR Daniel CICLISMO Wrocław

STELCZYK Bogusław UKS Moto- Jelcz

MIKULSKI Jacek WRONA Rowery

DRAB Paweł RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI

ROMANIK Radosław Polska

WRONA Marek Rower Wrona

M6 i M7

WRONA Ryszard Rower Wrona

BRZEŹNY Jan COLNAGO TEAM

CHARUCKI Henryk COLNAGO TEAM

ROJEK Kazimierz Verge Eska Team

FALTYN Jan COLNAGO TEAM

FAJKOWSKI Grzegorz RYCERZE ROLANDA

SZURKOWSKI Ryszard Rower Wrona

NISZTUK Edward

SONDEL Alfred Polska

K2-K5

MICHAŁEK Joanna TriActiv Ridley

DUSZYŃSKA Ewa Quest Road

LEDZION Ewelina Velovers

GRONOWSKA Anna

KRUCZKOWSKA Czesława

FRĄCZAK Natalia Quest Road

KĘPA-LORENOWICZ Katarzyna Brandovo

GLAZER Renata Agregaty EPS System

FĄTOWICZ Lidia

CZARTORYSKA Cecylia GVT TRZEPAKI

WIZNER Dorota SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM

SZMUC Anna

JAŚKIEWICZ Anita GRUPA KOLARSKA ŚNIEŻKA

JOCHER Katarzyna

ARAMOWICZ Urszula

KUREK Ewa SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM

PISZCZOROWICZ Sylwia SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM

DOMACHOWSKA GRZYBEK Grażyna