Numer na plecach przypinamy – z LEWEJ STRONY  ! 

A do pierwszej linii zapraszamy , 5 najlepszych w swojej kategorii - z klasyfikacji generalnej:

Dystans PRO

K2

786 JANUSZ Izabela TRIATHLON CLUB GM ROADS

526 PETTERS Klaudia ROMET FACTORY TEAM

1044 SZCZUCKA Róża

1599 GUMIENNIK Małgorzata Gomola Trans Airco

258 GAJDKA Sylwia PTC Alpina Pabianice

K3

386 MĄDRA-BIELEWICZ Anna ZGRUPKA TEAM

571 ZIMNICKA Małgorzata Huzar Bike Academy

1719 MACIEJEWSKA Karolina Huzar Bike Academy

582 ŚPICA Agnieszka Huzar Bike Academy

966 DAWIDOWICZ Ola REAL64-STO

K4

402 POSMYK Mariola DIVERSEY TEAM

144 ORŁOWSKA Katarzyna Rogelli Team

1619 LEGIERSKA-DUTCZAK Joanna RANT TEAM

266 MINIEWSKA Monika TriActiv Ridley

1098 HOWIS Małgorzata STC Skarżysko Kamienna

M2

300 MIELA Damian STREFASPORTU.PL MW INVEST

474 ZIELINSKI Dawid JTC

619 JURKOWLANIEC Mikołaj IMMOTION SPECIALIZED SKODA

312 BAGIŃSKI Filip LKK Wulkan CCC

195 KUBIK Krzysztof OTR Interkol

M3

1575 ZARĘBSKI Jarosław GVT TRZEPAKI

556 MŁYNARSKI Łukasz ROMET FACTORY TEAM

658 SZENDERSKI Marcin 10 Opolska Brygada Logistyczna

458 LIS Piotr Bike Serwis SCOTT Team

877 FONAŁ Michał

 M4

651 BEDNARCZYK Grzegorz DIVERSEY TEAM

890 GRZEJDZIAK Jarosław ATOM Boxmet Dzierżoniów

1561 JACH Adrian Dadelo.pl

343 KREMER Tomasz DIVERSEY TEAM

465 PIASECKI Mariusz GATTA BIKE-RS

M5

601 PAWŁOWSKI Piotr Huzar Bike Academy

154 FECKO Krzysztof LEFERO

19 ROGOZIŃSKI Grzegorz DIVERSEY TEAM

647 KACZAŁA Zbigniew Rowery Turowski Team

777 SIKORA Jerzy TRIATHLON CLUB GM ROADS

M6

1583 ZBIGNIEW Soboń Verge Eska Team

105 FLORCZAK Bogusław JF DUET Goleniów

924 ŚMIGLEWICZ Ryszard NYSA CYCLING TEAM

688 KRAWCZYK Zygmunt Polska CCC Środa Śląska

284 WOŁUJEWICZ Czesław POLART NUTRAXX TEAM

M7

332 WEWIÓRSKI Andrzej

613 GUSTOWSKI Franciszek Huzar Bike Academy

789 PFEIFER Zygmunt Polska

1829 ŚLIWIŃSKI Lucjan START BIELSKO BIAŁA

1731 TOMASZEWSKI Mieczysław Rower Wrona

Dystans FUN

K2

558 GRONOWSKA Anna  ManMat Polska

834 DUSZYŃSKA Ewa Quest Road

381 MICHAŁEK Joanna TriActiv Ridley

310 KRUCZKOWSKA Czesława

547 MIELCAREK Karolina SPORT PROFIT CANNONDALE TEA

K3

485 CZARTORYSKA Cecylia GVT TRZEPAKI

347 RZEPECKA Katarzyna IMMOTION SPECIALIZED SKODA

728 KĘPA-LORENOWICZ Katarzyn BRANDOVO

833 FRĄCZEK Natalia Quest Road

530 JANUSZ Dorota ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

 K4

1523 MADEJ Anna CykloOpole

793 JAŚKIEWICZ Anita GRUPA KOLARSKA ŚNIEŻKA

81 JOCHER Katarzyna

437 SZMUC Anna

1104 WOŁODZKO Joanna verge eska team

 K5

544 KUREK Ewa K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM

86 DOMACHOWSKA GRZYBEK G QUEST ACT

681 PISZCZOROWICZ Sylwia SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM

1502 OSUCH Katarzyna ALLE JAZDA

1018 MUSIELAK Krystyna KB SUKCES ŻMIGRÓD

 M2

335 GROMNICKI Kamil PM RIDER TEAM

1067 JANECZKO Dominik PM RIDER TEAM

851 CHOMIŃSKI Karol BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA

216 SZLACHTA Dawid Ostrowska Kawaleria Kolarska

142 SŁOWIK Mateusz Ostrowska Kawaleria Kolarska

M3

536 TREPKA Łukasz ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

575 HUZARSKI HUZARCOM.PL Łukasz Huzar Bike Academy

435 JĘDRZEJEWSKI Damian ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

101 KAŹMIERCZAK Igor PM RIDER TEAM

513 RAKIEWICZ Piotr GVT TRZEPAKI

M4

484 ZYGMĄT Jarosław Rower Wrona

611 WRONA Michał Rower Wrona

534 HARKAWY Tomasz ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM

642 NEUBERT Matthias Huzar Bike Academy FUN

351 TRYCH Adrian KM PSP Szczecin

 M5

506 STELCZYK Bogusław Rower Wrona

609 WRONA Marek Rower Wrona

537 LECHOWSKI Marek Verge Eska Team

505 KRĘŻEL Grzegorz SKU Team

438 DRAB Paweł RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI

 M6

705 WRONA Ryszard Rower Wrona

539 ROJEK Kazimierz Verge Eska Team

855 JOWIK Franciszek Delta Cyklo Team Świdnica

149 TWARDZISZEWSKI Waldemar RED-OX Champion Podgórzyn

185 KRUPA Krzysztof GVT

 M7

417 FAJKOWSKI Grzegorz RYCERZE ROLANDA

1753 TOMASZEWSKI Roman COLNAGO TEAM

1731 TOMASZEWSKI Mieczysław Rower Wrona

1588 SONDEL Alfred Polska

1525 TORBUS Henryk